Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Czym dla Ciebie jest PU? (Uwodzenie :))

Forum Strona Główna » NLP w uwodzeniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darius5

PostWysłany: 24 Lis 2006, 23:19    Temat postu: Czym dla Ciebie jest PU? (Uwodzenie :))
Jak w temacie.

Kiedyś traktowałem to poważnie. Teraz to olewam. Wiem co mam wiedzieć na ten temat, a kiedy jest okazja to ćwiczę. Na chwilę obecną wykonywanie "misji" jest dla mnie sztuczne. Jeśli będę miał potrzebę kobiety to moja podświadomość o to zadba. Tymczasem wolę ulepszać siebie Razz

Ostatnio zmieniony przez Darius5 dnia 08 Gru 2006, 15:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jarek.pl

PostWysłany: 25 Lis 2006, 00:07    Temat postu:
Dopiero niedawno wdepnąłem w ten cały temat (kilka tygodni wstecz), więc jak na razie jestem bardzo tym wszystkim zainteresowany i "pochłaniam" teorie.

Jutro ma mi przyjść "Gra", więc dopóki jej nie skończę to mnie tutaj nie zobaczycie Wink A z moją szybkością czytania może to trochę potrwać Razz

PostWysłany: 08 Gru 2006, 13:09    Temat postu:
Yyy, ale o czym mowa, tak w ogóle? :>
Powrót do góry
Inspired

PostWysłany: 08 Gru 2006, 13:34    Temat postu:
PU = Pick Up = Podryw Smile

PostWysłany: 08 Gru 2006, 14:55    Temat postu:
Oglądam właśnie "On being a man" Davida de Angelo i zrozumiałem, że PU to droga do stania się Mężczyzną przez duże M. Kobiety to element krajobrazu, który jest niedłącznym upiększeniem Smile

PostWysłany: 04 Lut 2013, 17:36    Temat postu:
jesteśmy chyba czymś więcej niż tylko upiększeniem twojego krajobrazu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1