Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy


Dieta Buntownika

 Forum Strona Główna » Szkolenia NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur KrólDołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: 22 Sty 2009, 17:37    Temat postu: Dieta Buntownika
DIETA BUNTOWNIKA
Prowadzi: Emma James,
dwukrotna Mistrzyni Świata, trener NLP, coach sportu

Warszawa, 27 luty 2009
Więcej informacji: www.changemasters.pl


Poznaj Dietę Buntownika...

Twoją własną drogę ucieczki z piekła wybrukowanego dietami!
Rewolucję, która pozwoli Ci przejąć kontrolę nad tempem Twojego metabolizmu, zrozumieć swoje ciało i nauczyć się co najlepiej działa dla Ciebie.
Oto klucz do wolności od przemysłu dietetycznego.
Oto DIETA BUNTOWNIKA!


Dieta Buntownika pokaże Ci połączenie pomiędzy Twoim stanem umysłowym, a Twoim ciałem oraz to, jak wydajność jednego z nich wpłynie na wydajność drugiego, jak ją zmienić i nad czym tak naprawdę pracujesz.
Pokazuje Ci również to, jak możesz poznać swoje ciało, swój metabolizm i wiedzieć co robić i kiedy, aby uzyskać wygląd na którym Ci zależy.
Dieta Buntownika jest zaprojektowana jako ostatni produkt, który kupisz z działu 'Dietetyka', coś co da Ci wszelkie informacje jakie w tym celu potrzebujesz i w efekcie odda kontrolę z powrotem Tobie, zamiast przemysłowi dietetycznemu.

Dieta Buntownika powstała jako rezultat wspaniałych wyników uzyskanych przez ogromną grupę klientów stosujących metody Emmy James. Stanowi ona wyraz jej przekonania, że kwestie diety powinny być jasne i dobrze znane i uzależniać swoje efekty wyłącznie od osoby podejmującej dietę, zamiast być przykrywanymi pod osłoną 'tajemnicy' i opierać się na fałszywym i szkodliwym przekazie, że tylko inni ludzie mogą to za Ciebie zrobić.


Jak to działa?

Jeśli chcesz stracić na wadzę, czemu nie możesz tego po prostu zrobić?

Oczywiście dla niektórych pojawiają się tutaj powody medyczne, ale inni nie są w stanie znaleźć motywacji do tego, ponieważ nic dla nich nie działa; są przez krótki czas na diecie, a potem z niej rezygnują, albo jest ona dla nich tak ograniczająca, że nie mogą 'żyć' i ogólnie mają żal do świata i wszystkich jego mieszkańców.

Ponadto, jeśli nie uważasz, że jesteś tego warty, nie jesteś dostatecznie dobry albo nigdy nie osiągniesz w niczym sukcesu, wtedy również nic dla Ciebie nie zadziała. Może będzie działało krótkoterminowo, albo w falach, ale to po prostu tworzy seryjnego dietowicza, co nie jest zdrowe ani dla umysłu, ani dla pewności siebie, ani dla ciała.

Tutaj właśnie ta metoda bardzo się różni. Pracując przez lata z klientami, Emma zauważyła, że jeśli ktoś nie ma pasji do tego, aby zrobić coś dla 'siebie', wtedy nic co chcieliby uzyskać nigdy się nie wydarzy.

Kurs ten omawia m.in. tematykę pewności siebie, obrazu siebie i pewności siebie, dzięki którym będziesz w stanie zwiększyć swoją pewność siebie i siłę osobistą dzięki diecie i naprawdę zacząć cieszyć się korzyściami płynącymi z tego co robisz, nie tylko dzięki temu, że będziesz widział rezultaty w swoim ciele, ale także w tym jak myślisz, co przeniesie się również na inne obszary Twojego życia.

Więc, zbuntujmy się przeciwko tym ograniczającym dietom, zbuntujmy się przeciwko przemysłowi dietetycznemu, zbuntujmy się przeciwko ograniczeniom, które Cię powstrzymują i zbuntujmy się przeciwko byciu na diecie siedem dni w tygodniu!

Dieta jest zaprojektowana tak, żebyś miał zaplanowane początkowe etapy jej wprowadzania we własnym życiu. Dzięki temu nauczysz się tego, jak działa Twoje ciało i jak reaguje on na poszczególne części diety, jak dni wysoko- i nisko-węglowodanowe. Kiedy rozpoznasz te wyraźne znaki, zaczniesz wiedzieć dokładnie jak skłonić swoje ciało do ponownej reakcji, kiedy procesy zaczną zwalniać; w końcu po prostu będziesz wprowadzał dietę kiedy potrzebujesz i wiedział dokładnie co robić.

Więcej n.t. Diety Buntownika, łącznie z fragmentami książki „Rebel Diet” autorstwa Emmy James, znajdziesz na www.changemasters.pl

Co Da Ci To Szkolenie?

Dieta Buntownika to jednodniowe szkolenie, prowadzące Cię krok po kroku przez poszczególne etapy Diety Buntownika. Będziesz również brał udział w ćwiczeniach, opartych o lata doświadczeń w pracy z grupą, dotyczących problemów, które powstrzymują Cię przed zainwestowaniem odpowiedniej energii w uzyskanie zmian, które chcesz mieć w swoim życiu.

Przyjrzymy się temu, jak skutecznie zmieniać te nawyki, wzorce jedzenia, utratę motywacji i niską samoocenę oraz jak pracować konkretnie w tworzeniu pasji której potrzebujesz i chcesz, nie tylko po to żeby zmienić Twoją wagę, ale także żeby zmienić swoje podejście do życia, co z kolei pozwoli Ci wzmocnić swój metabolizm i swoją energię.

Nie obiecujemy cudów!

To co obiecujemy, to:

-Szkolenie na którym Emma James, twórczyni Diety -Buntownika i Mistrzyni Świata w trójboju siłowym, wyjaśni na czym polega ta dieta i jak ona działa
-Ćwiczenia, które pomogą Ci z brakiem motywacji
-Pracę w grupie, która pomoże Ci z Twoim obrazem swojego ciała
-Informacje i ćwiczenia, które pomogą z niską samooceną,
-Metody, które możesz ze sobą zabrać, które pozwolą Ci zmienić swój nastrój i pomóc Ci radzić sobie z apetytem, życiem, stresem, frustracją, itp.
-Odpowiedzi na wszelkie pytania jakie możesz mieć odnośnie tej diety i tego jak Ty sam możesz ją zastosować.

Cały dzień jest przepełniony zabawnie podanymi, łatwymi do przyjęcia informacjami i ćwiczeniami. Emma James będzie również udzielała indywidualnych odpowiedzi i wskazówek.

Kto poprowadzi szkolenie?
Emma James jest doświadczonym coachem sportowym i terapeutką, specjalizującą się w zaburzeniach odżywiania i uzależnieniu od jedzenia, oraz dwukrotną mistrzynią świata, 13-krotną mistrzynią Europy oraz 17-krotną mistrzynią Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym i wciąż reprezentuje Wielką Brytanię w tym sporcie. Jest również obecną rekordzistką świata w trójboju siłowym.

Za ile?

Cena do 31 stycznia: 500zł.
Cena po 31 stycznia: 600zł.

DODATKOWO!

Kupując razem Sekret Odzyskania Twojej Motywacji i Dietę Buntownika do 31 stycznia płacisz tylko 900 zł, (oszczędność 100zł).
Kupując razem Sekret Odzyskania Twojej Motywacji i Dietę Buntownika po 31 stycznia płacisz tylko 1100 zł, (oszczędność 100zł).

Kupując cały Pakiet Szkoleń Emmy James, a więc Sekret Odzyskania Twojej Motywacji, Dietę Buntownika oraz Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe płacisz tylko 2000 zł (po 31 stycznia 2370 zł)!

Zapisz się teraz: www.changemasters.pl

UWAGA! Ilość miejsc na szkoleniach ChangeMasters jest ściśle ograniczona, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i korzyści z udziału w szkoleniu. Dlatego w każdym szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 25 uczestników. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłaty.

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim, z konsekutywnym tłumaczeniem na język polski. Confused
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1