Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Generic Subliminal Message Generator V2.0

Forum Strona Główna » Mistrz Umysłu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek.pl

PostWysłany: 22 Lis 2006, 02:48    Temat postu: Generic Subliminal Message Generator V2.0
Cytat:
Najnowsza wersja programu służącego do wprowadzania sugestii tekstowych do podświadomości podczas zwykłej pracy pod Windows (min. 95).

W wersji 2.0 program pozwala na zdefiniowanie większej liczby sugestii, które są wyświetlane na przemian oraz umożliwia wykorzystanie obrazków, jako materiału do programowania podprogowego.

Idea działania jest bardzo prosta: wyświetla on co jakiś ustalony czas (np. co 20 sekund) pewien tekst lub obrazek (sugestie) na bardzo krótko (np. na 40 milisekund).

Świadomie zwykle nie jesteśmy w stanie w tak krótkim czasie tego przeczytać, ale nasza podświadomość to rejestruje (tak jak podobno wszystko, co się wokół nas dzieje). Sugestia jest wzmacniana po przez częste powtarzanie.

Stosowałem go jakiś czas temu i dawał pozytywne efekty. Sformułowania, dobrze ułożone afirmacje, można powiedzieć, że po jakimś czasie "wchodziły" do podświadomości Smile

Przy czym wtedy ustawiłem długość wyświetlania tekstu na 1 sekundę, abym miał czas go zauważyć i przeczytać. Abym miał pewność, że to zadziała. Wspomnę tylko, że takie, co jakiś czas, wyskakujące okienko było uciążliwe.

W tej chwili, bawiąc się tym programem ponownie, ustawiłem czas na znacznie mniej. Świadomie widzę tylko mrygnięcie, zobaczymy czy to również przyniesie efekty Wink

Arrow pobierz program

PostWysłany: 27 Lis 2006, 01:50    Temat postu:
Hej jarek.pl Smile

Nie znałem tego programu, bardzo chętnie za chwilkę go ściągnę Wink

Jak tworzyłeś sforułowania, afirmacje ? Prosze o przykład Wink

Pozdrawiam Smile

PostWysłany: 28 Lis 2006, 11:04    Temat postu:
Na przykład: "Kazdego dnia staje sie lepszy", "Wybaczam sobie wlasne porazki", "Mam mnóstwo pieniedzy", "Zarabianie pieniedzy sprawia mi przyjemnosc" itp.

Należy pamiętać o dwóch rzeczach:
1. Unikać zaprzeczenia np. "Nie boje się...".
2. Pisać wszystko w czasie teraźniejszym np. "Jestem bogaty".

Tym się kierowałem przy tworzeniu swoich afirmacji Smile

PostWysłany: 29 Lis 2006, 16:31    Temat postu:
Dzięki @jarek.pl Wink

PostWysłany: 29 Lis 2006, 23:25    Temat postu:
Kiedyś korzystałem z tejże aplikacji, ciężko mi stwierdzić, jakie to przyniosło efekty. Wiem jedno: przeszkadza w korzystaniu z komputera Razz