Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Jak pozbyc sie fobii?

Forum Strona Główna » Fobie & Lęki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Charlie

PostWysłany: 28 Wrz 2006, 16:54    Temat postu: Jak pozbyc sie fobii?
Mam taka jedna fobie, otoz strasznie boje sie komornika! Byl pare razy i pukal do drzwi, ale nie otworzylem. Nastepnym razem pewnie przyjdzie z policja :/. Jak pozbyc sie tej fobii?

PostWysłany: 11 Lis 2006, 10:35    Temat postu:
płacić rachunki Razz

PostWysłany: 12 Lis 2006, 14:10    Temat postu:
Hmmm... chyba mi NLP w tym nie pomoze... :/

PostWysłany: 16 Lis 2006, 17:59    Temat postu:
NLP pomoże zawsze - praktycznie nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji, w której okazywałoby sie bezużyteczne.

Możesz, najlepiej używając strategii, całkowicie uwolnić się od strachu przed komornikiem. Będziesz wyluzowany oraz całkiem spokojny. Pytanie: czy to rozwiąże właściwy problem? Dotrze do jego sedna? Strach, ból to oznaka, że coś dzieje się źle i trzeba zmienić taktykę. W tym przypadku to nie fobia, ale ostrzeżenie, które trzeba wykorzystać.

Kwestia to uregulowanie płatności przy pomocy pieniążków. NLP pomoże je zarobić szybciej i przyjemniej, ale nie utworzy siłowego pola antykomorniczego! Pozostaje mi życzyć powodzenia!

PostWysłany: 18 Lis 2006, 15:42    Temat postu:
Ewentualnie można nabyć sobie słusznych rozmiarów psa i nazwać go Enelpe Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1