Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Jak szybko zahipnotyzowac kogos?

Forum Strona Główna » Hipnoza Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darius5

PostWysłany: 04 Sty 2007, 23:05    Temat postu:
Co to k jest hipnoza erotyczna? Evil or Very Mad
Mogą być zabawy, mogą być rozmowy, ale jeśli chodzi Ci o doprowadzanie laski do orgazmu za pomocą godzinnej sesji hipnotycznej to IMO jest to debilizm. Jak ona będzie szczytować ty bedziesz na ręcznym jechał? Żałosne Rolling Eyes
Trochę przejaskrawiam, ale to w ramie edukacyjnej, żeby ludzie się chłamem nie zajmowali Evil or Very Mad

PostWysłany: 04 Sty 2007, 23:40    Temat postu:
hehe

Ale to był on.
Powrót do góry
Rafał

PostWysłany: 05 Sty 2007, 21:28    Temat postu:
Darius ! Jako skromny "choć dyplomowany" psycholog społecznych, o podobnych praktykach jeno słyszałem...na polu terapii małżeńskiej i leczenia oziębłości, lecz siła twoich argumentów i autorytetu sprawiła iż temat stał mi się zupełnie odrażającym, wobec czego pytanie wycofuje.

Z życzeniami dalszych sukcesów na polu dydaktycznym dla Dariusa , pozostaję

Z pozdrowieniami

Rafał
Powrót do góry
Darius5

PostWysłany: 06 Sty 2007, 21:08    Temat postu:
Dzięki za życzenia Smile
Rafale drogi, jeśli coś piszesz to pisz konkretnie, daj przykład, bo dysponujemy 7% przekazu i pojęcie "hipnoza erotyczna" może być różnie zinterpretwane w różnych mapach i w różnych kontekstach, co jako miłośnik NLP zapewne wiesz Smile
Swoją drogą moim skromnym zdaniem post "czy słyszałeś o hipnozie erotycznej" nie wnosi nic konstruktywnego do dyskusji. Można w końcu zapytać "czy słyszałeś o afrykańskiej hipnozie zielonych półmetrowych węży" i odpowiedzi będą "nie", "ja też nie, ale warto było zapytać".
Inspired też pytał kiedyś o temat mi nieznany, ale dał linka i wiedziałem o co chodzi, choć wcześniej o tym nie słyszałem.

Jako, że wprowadzam w życie Radykalne Wybaczanie to wybaczam Ci ironię (albo sarkazm ... poszukam za chwilę w SJP Smile ) pod moim adresem Wink i oczywiście wszystkie trzy posty offtopa, jaki tworzymy. Mi może Admin wybaczy Wink

Co HE w takim znaczeniu, jakim podajesz to nie słyszałem, jak można wywanioskować z poprzedniego postu i czekam na informacje albo linki na ten temat.

Pozdrawiam Smile

PostWysłany: 06 Sty 2007, 21:23    Temat postu:
Peace & coexistence! Na tym forum jesteśmy milusi i pomagamy sobie wzajemnie, dlatego dobrze, że załagodziliście spięcie w miarę szybko :] Proszę natomiast, żeby następnym razem załatwiać takie sprawy na PMie, bo trzeba będzie usuwać niektóre posty - tematy powinny dotyczyć ściśle jednego aspektu oraz wyjaśniać go w jak największym stopniu, a forma dialogu o jakimś pobocznym temacie utrudnia czytanie. Koniec Wink

O takim zastosowaniu hipnozy słyszałem, chociaż myślę, że jest kompletnie nieprzydatne - dla mnie trans to w 90% porządkowanie własnego mózgu oraz podkręcanie podświadomości. W innych wypadkach wolę strategie, gdyż wykonywane są w stanie, który towarzyszy nam na co dzień i mają na niego większy wpływ.

PostWysłany: 08 Sty 2007, 22:26    Temat postu:
Co oznacza "dysponujemy tylko 7% przekazu " ??
Powrót do góry
Darius5

PostWysłany: 08 Sty 2007, 23:58    Temat postu:
Struktura komunikacji:
7% treść słów
38% ton głosu
55% mowa ciała

Rafał nadal proszę info o tej hipnozie, bo mnie temat zainteresował po ostatnich wydarzeniach w moim zyćku Wink

PostWysłany: 10 Sty 2007, 20:38    Temat postu:
http://briandavidphillips.typepad.com

Ps. co masz na myśli z tą strukturą komunikacji ??
Powrót do góry
Darius5

PostWysłany: 10 Sty 2007, 21:07    Temat postu:
To, że kiedy piszesz na forum to ten, kto czyta odbiera 7% i dlatego powstają nieścisłości. I dlatego m.in. nie tłumaczę już nikomu na gg czym jest NLP i inne tego typu rzeczy i dlatego też opacznie zrozumiałem termin HE.

PostWysłany: 10 Sty 2007, 21:40    Temat postu:
No dobrze, ale może już wrócimy do głównego nurtu? Rolling Eyes

Jak myślicie, w czym leży skuteczność Sailesha? Wiele osób podejmuje się naśladowania go, jednak mało kto potrafi w tak intuicyjny sposób przekazać swoje sugestie. Przyjmuje się, że jego skuteczność to wynik pozycji autorytetu, społecznych dowodów słuszności i używania odpowiednich gestów, intonacji...

PostWysłany: 12 Sty 2007, 23:13    Temat postu: Struktura komunikacji
Inspired ! Czy popierasz teorię Dariusa odnośnie struktury komunikacyjnej? Jeżeli tak to proszę o rozwinięcie.
Postscriptum Pytanie jest podchwytliwe..

---------------------------
non in solo pane vivit homo
Powrót do góry
Patrykuss

PostWysłany: 07 Sty 2008, 16:52    Temat postu:
Przepraszam, że odświeżam temat ale mam pewien problem. Z tego co widziałem na filmach youtube i z tego co czytałem, próbowałem wypróbować błyskawiczne indukcje hipnotyczne. Celem okazała się siostra bo pod ręką ale niestety coś nie wyszło. Oto co zrobiłem:
-oparcie jej ręki o moją dłoń
-lewa dłoń na potylicy
-wzbudzenie poczucia bezpieczeństwa, zajęcie rozmową o jej ulubionych zajęciach
-nagły wstrząs (zrobiłem to przez szybkie zabranie swojej dłoni i naciśnięcie lekkie ręką na potylicę)
-hasło "śpij"
-pogłębanie transu

Niestety zamiast siostry obsuwającej mi się na ramiona zobaczyłem roześmianą twarz Wink. Coś nie tak?
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2