Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Jak szybko zahipnotyzowac kogos?

Forum Strona Główna » Hipnoza Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Charlie

PostWysłany: 28 Wrz 2006, 16:53    Temat postu: Jak szybko zahipnotyzowac kogos?
Mam takie pytanko-jak najszybciej zahipnotyzowac kogos? Tzn powiem o co mi chodzi. Otoz chcialbym zahipnotyzowac moja babcie zeby oddawala mi czesc emerytury.. Jak da sie to zrobic najszybciej? Smile

PostWysłany: 11 Lis 2006, 10:34    Temat postu:
hehe nie wiem ale poobserwuj Darrena Browna na filmikach na video google to moze sie czegos nauczysz, podpatrzysz Razz poszukaj filmików z "mind punch" i "zombie"

PostWysłany: 12 Lis 2006, 14:09    Temat postu:
A masz jakies linki? Czy to bedzie dzialalo co miesiac? Ile kasy da sie wyciagnac? Smile

PostWysłany: 16 Lis 2006, 17:53    Temat postu:
Derren to zawodowiec: widzi, słyszy i czuje to, o czym my (na razie) nie mamy pojęcia Wink On wykorzystuje różne techniki, dopracowywane i ćwiczone przez niego latami, obserwuje ruch gałek ocznych, zmiany napięcia mięśni mimicznych, analizuje procesy myślowe drugiej osoby, więc do takiego poziomu nieprędko dojdziemy.

Hipnoza wygląda zupełnie inaczej, niż większość ludzi sobie ją wyobraża. To kontrolowany stan snu na jawie, przeprowadzany w określonym celu (to chyba jedna z najlepszych definicji). Wprowadzenie kogoś w trans i powiedzenie mu "dajesz pieniąąądzeee, daaajeszzz, teraz" w 99% procentach wybudzi hipnotyzowanego, powodując u niego śmiech. Podczas hipnozy osoba ma pełną świadomość tego, co się dzieje, choć jest bardziej podatna na sugestie - natomiast ciągle posiada własne normy i myśli logicznie. Dlatego można pozbyć się nałogów, zmienić negatywne nawyki albo uruchomić proces samoleczenia: ale jeżeli ktoś tego nie chce, to nie będzie efektów.

Przy przekonywaniu do swoich racji przydatna jest perswazja, a ściślej mówiąc, wszystkie techniki negocjacji, osadzania podświadomych sugestii, itp.
Ale istnieje też coś takiego jak ekologiczność celu - wszystkie opisywane tu narzędzia są kompletnie neutralne, tylko my ich wykorzystaniem nadajemy im wartość pozytywną bądź negatywną, a wydaje mi się, że uzycie ich do odbierania czesci Babcinej emerytury jest co najmniej nietrafnym pomyslem. I obróci sie tylko przeciwko używającemu - przecież pieniądze można zdobyć na sto innych sposobów, z pożytkiem dla innych i dla siebie samego Cool

PostWysłany: 18 Lis 2006, 14:05    Temat postu: Witatam
witam:D
Czy jest taka technika by zahipnotyzować byle kogo bardzo szybko?
Oczywiscie, ze jest.. i wyobraz sobie ze jest ona bardzo prosta i tak naprawde kazdy jest w stanie to zrobic.. ale nie oto w niej chodzi by wykradac biednej babci pieniadzy czy zabierac ludziom portfele.. i z tego tez powodu lepiej jesli Ty jej nie poznasz.. Lepiej powiedz babci cos milego:D
Pozdro!

PostWysłany: 18 Lis 2006, 15:37    Temat postu:
Przyszła do mnie kiedyś klientka, która bardzo chciała schudnąć za pomocą hipnozy. Podczas rozmowy wyznała mi, że ona świetnie czuje się "w swoim ciele", nie ma żadnych kompleksów, kompulsji, ani żadnych tam takich. A schudnąć chce, bo "Zośka, ta z Opolskiej, spotkała ją kiedyś i powiedziała do niej <witaj z klubie grubasów>. To już ona tej krowie da grubasa!!!"
Odbyłyśmy prawie trzygodzinną pogawędkę, po czym powiedziałam klientce, żeby się zastanowiła po co do mnie przyszła. I cóż ona na to?- wyszła trzasnąwszy drzwiami! Smile
Ekologia, panowie, ekologia Smile
Powrót do góry
Inspired

PostWysłany: 19 Lis 2006, 15:33    Temat postu:
http://youtube.com/watch?v=4nX3HkZYVIc&mode=related&search=

Powyżej link do dobrze sprawdzającej się indukcji błyskawicznej. Używam jej na samym początku, potem przechodzę w wizualizację + model Miltona (z nastawieniem na to pierwsze), przekazuję sugestię, zakładam kotwicę i wyprowadzam z transu.

Dla zainteresowanych - polecam wpisanie na YouTube "Sailesh". Hipnoza to przede wszystkim wiara i szacunek dla hipnotyzera!

PostWysłany: 13 Gru 2006, 11:08    Temat postu:
Ostatnio testowałam błyskawiczne indukcje Derrena i muszę Wam powiedzieć, że mnie powaliło.
Naprawdę działa!
Ale cóż trening czyni mistrza Smile))

Ale to był on.
Powrót do góry
Inspired

PostWysłany: 13 Gru 2006, 14:23    Temat postu:
A jakie to były indukcje? - Derren w sumie nie objaśnia ich, tylko używa, by wywołać w widzach konsternację Smile
Bylibyśmy niesamowicie wdzięczni za opisanie ich tak, by nawet laik mógł zahipnotyzować wybraną osobę Smile

PostWysłany: 14 Gru 2006, 14:34    Temat postu: Indukcja
Oto jedna z najbardziej prostych i bardzo skutecznych technik szybkiego zahipnotyzowania.. jest ich naprawde wiele ale ta mi pasuje najbardziej:

Kiedy witasz sie z osobą ( najlepiej działa na mężczyznach) to gdy podajecie sobie ręce w tym samym czasie kiedy ma dojść do sciśniecia dłoni Ty patrzac się w oczy drugiej osoby chwytasz rękę za nadgarstek tej drugiej osoby swoją lewą i odchylasz na bok! Goś tego nie zauważy a nawet jeśli w tym momencie będzie podatny na sugestie! i to już zależy od Ciebie co mu powiesz:D WAŻNE! swoja ręką lewą łapiesz dłoń przy powitaniu drugiej osoby czyli jego prawą i odchylasz na bok i tak trzymasz! jednocześnie patrzac sie na jego oczy!

Obejrzyj filmik derrena jak wyciąga od gości na ulicy portfele telfony itp.. i przyjżyj sie jak to robi! aha.. pamiętaj o dopasowaniu:D

Very Happy

PostWysłany: 19 Gru 2006, 22:12    Temat postu:
" po co wam do szczęścia te błyskawiczne indukcje? zadajcie sobie pytanie ...no i należy mieć świadomość że przy takich praktykach można dostać w zęby od kogoś kto się na żartach nie zna.."
Powrót do góry
Inspired

PostWysłany: 19 Gru 2006, 23:33    Temat postu:
Bo błyskawiczne indukcje to bardzo dobry sposób na szybkie wprowadzenie w stan podwyższonej podatności na sugestie, przydają się w nieoczekiwanych sytuacjach, takich jak skalecznia czy nagły napad stresu.
Poza tym, stanowią doskonały początek dla dłuższych sesji hipnozy, niektórzy też używają ich w celach rozrywkowych - do pokazów scenicznych albo zabawy. W końcu czemu by nie interesować się takimi indukcjami? Zawsze to jakaś nowa umiejętność, a nie wiemy, w jakim kontekście nam przyda się w przyszłości.

Oczywiście, nie będziemy okradać ludzi z portfeli i tego, co akurat mają przy sobie Wink natomiast dość niski stopień ryzyka posiada trik z budką telefoniczną Derrena. Ze wspólnikiem powinno się udać Smile

PostWysłany: 20 Gru 2006, 09:57    Temat postu:
Jak szybko zahipnotyzować.

1. Wchodzisz w stan lekkiego transu
2. Dodajesz stan poczucia bezpieczeństwa (ważne)
3. Dopasowujesz się do danej osoby
4. Dotykając czoła skłaniasz drugą osobę do przynajmniej na chwilę zamknięcia oczu. To jest moment na podanie sugestii. Jeśli drugą ręką przytrzymasz potylicę dodasz jeszcze więcej poczucia bezpieczeństwa.
5. Podajac sugestię i dotykając głowy drugiej osoby odczuwasz napięcie mięśni, dlatego wiesz, kiedy wchodzi w trans

Oczywiście to dzieje się bardzo szybko. To kwestia treningu oraz wyćwiczenia przekonania, że zrobienie tego jest tak łatwe jak wejście po schodach.

Padło pytanie: po co?
Oczywiście, że dla jaj.
Dla zabawy, przyjemności, ciekawości świata i potrzeby eksperymentowania...
ale nie tylko.
Takie doświadczenia budują w nas odniesienia, że jeśli to jest możliwe, to co jeszcze jest możliwe. Takie eksperymenty upewniają nas, że mamy wpływ na siebie i wzmacniają wiarę, że zawsze na wszystko jest przynajmniej jeden sposób.
NLP jest zabawne, nie ma tu bezwzględnej konieczności poważnych zastosowań. Człowiek uczy się najlepiej przez zabawę a jeszcze lepiej przez zachwyt zabawą

Ale to był on.
Powrót do góry
Inspired

PostWysłany: 30 Gru 2006, 12:32    Temat postu:
Ogólny schemat każdej szybkiej indukcji to:

A.Zdobycie zaufania danej osoby, np. poprzez dobry raport. Rozluźniamy ją, rozmawiamy, śmiejemy się.

B.Zaskoczenie - służy wywołaniu konfuzji.

C.Stanowcze polecenie - "zamknij oczy i wejdź w trans".

D.'Z każdą chwilą coraz głębiej, głębiej' - przekierowujemy uwagę na bezpieczeństwo i koncentrację na stanie transu.

PostWysłany: 04 Sty 2007, 21:11    Temat postu: Hipnoza Erotyczna
Ok. Z tym pytaniem "po co" nieco was podpuściłem...heh, teraz na serio kto z was próbował tzw. Hipnozy erotycznej i co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny