Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy


Katowice: KONTAKT-RELACJA: komunikuj się skuteczniej!

 Forum Strona Główna » Szkolenia NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
IPRIDoł±czył: 09 Gru 2007
Posty: 2

PostWysłany: 09 Gru 2007, 18:47    Temat postu: Katowice: KONTAKT-RELACJA: komunikuj się skuteczniej!
Witaj,

Chcę podzielić się z Tob± pewnym spostrzeżeniem, z którym możesz się zgodzić, lub nie. Jest wielu enelpowców, którzy zapomnieli o czym¶ tak fenomenalnie podstawowym jak pacing i leading, którzy zapomnieli o znaczeniu komunikacji bezpo¶redniej i byciu we wspaniałej relacji, którzy odlatuj± i zapominaj±, że s± osoby, które nie lubi± zabawy w guru i wyznawców i nie wiem czy się zgodzisz - podstaw± udanej interwencji, czy to jest oddziaływanie terapeutyczne, czy interwencja kryzysowa, czy NLP, czy cokolwiek innego... jest nawi±zanie dobrego kontaktu z drug± osob±.

Dlatego wła¶nie zapraszam Cię na warsztaty naprawdę skutecznej komunikacji w Katowicach. Nie będę tutaj pisał dwudziestostronicowego tekstu o tym jak wiele zyskasz na tym szkoleniu.

Podam Ci tylko dwa fakty: studenci psychologii najczę¶ciej mimo zajęć z komunikacji interpersonalnej, które trwaj± przez cały rok nie spędzaj± ani jednej godziny na ćwiczeniu z relacji z drugim człowiekiem. Jak my¶lisz, gdzie będziesz po tym szkoleniu w porównaniu do standardowego studenta psychologii?

Dostajesz osiem godzin intensywnego treningu, w miłej atmosferze i w procesie grupowym, gdzie może urodzić się co¶ wspaniałego.

SprawdĽ szczegóły na www.kontakt-relacja.xt.pl

Miejsce: Katowice-Ligota, MDK, Franciszkańska 33
Termin: 15 grudnia 2007 r. - 10.00-18.00
Prowadzi: Leszek Zawlocki - dyplomowany coach i trener Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1