Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

[dyskusja] Miejscówka

Forum Strona Główna » Kluby NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darius5

PostWysłany: 24 Lis 2006, 23:09    Temat postu: [dyskusja] Miejscówka
Swgo czasu miałem zamysł prowadzeia klubu NLP. Tematy, prowadzenie i inne tego typu sprawy to pikuś dla mnie. Jedyny problem to dla mnie miejscówka.
Za większość sal, salek itp trzeba płacić, a moja wizja klubu to darmowy wjazd, żeby można było każdego przyprowadzić.
Podzielcie się pomysłami jak można za darmo, albo za przysłowiową złotókę zorganizować spotkanie.
Powrót do góry
jarek.pl

PostWysłany: 24 Lis 2006, 23:57    Temat postu:
Mi przychodzi takie wyjście, żebyś zapytał na uczelni, gdzie się uczysz. Powiedzieć, chcesz poprowadzić dodatkowe zajęcia tak jakby i czy by się sala znalazła Smile Wtedy może udostępnią, raz w tygodniu, bo pewnie często stoją jakieś puste.

Innym sposobem jest jakiś publiczny lokal, ale to już nie sprzyja za bardzo prowadzeniu zajęć.

PostWysłany: 06 Sty 2007, 21:31    Temat postu:
Stary, NLP za darmo to genialny pomysl. Ale genialniejszy jest NLP za 5 zl. Za 5 zl. od osoby mozna spokojnie oplacic salke. I ludzie wtedy inaczej to cenia. Cos w koncu zaplacili. No i do tego mozesz nie wiem, jakas kawe albo ciasteczka zakupic, jesli taka idea chodzi Ci po glowie.

Jak ja w lublinie orgaznizowalem zajecia, to pobieralem 5 zl. od osoby. I jakos nikt nie plakal, jak oglosilem, ze bedzie platne symboliczna kwote od dzisiaj. Smile

Pozdrawiam i trzymam kciuki, jesli chcesz jakichs sugestii jak to zrobic - mozesz do mnie uderzac.
Powrót do góry
Darius5

PostWysłany: 07 Sty 2007, 21:08    Temat postu:
Projekt jest już w fazie rozwojowej i będzie płatne około 10 zł, jeśli kogoś z okolic Tychów interesuje Wink
Więcej info może kiedyś ... Razz