Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Nagrania

Forum Strona Główna » Hipnoza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inspired

PostWysłany: 04 Gru 2006, 17:13    Temat postu: Nagrania
Jakie nagrania indukcji hipnotycznych polecacie? Wiadomo, że hipnoza na żywo ma znacznie większą moc oddziaływania, ale niektóre empetrójki też sprawują się przyzwoicie. Kiedyś ściągałem mp3 ze strony www.remotehypnosis.com (po angielsku niestety), część z serwisu Autohipnoza.pl lub Transmisji.glt.pl. Jeżeli macie jakieś przyjemne nagrania albo chcecie wyrazić swoją opinię - piszcie.

PostWysłany: 04 Gru 2006, 20:38    Temat postu:
Osobiście wlę warsztatów NLP słuchać, ALE ... Twisted Evil
Polecam "Neurosonics" Bandlera. Te 6 nagrań bije na głowę wszystko inne Smile
Krąży po necie też nagranie z książki "NLP w 7 dni" albo coś w tym stylu. Słuchałem i też jestem pod wrażeniem, choć jest jedna bzdurna sugestia Wink
Ogólnie hipnozą średnio się interesuję Razz Czas na zmiany? Cool

PostWysłany: 04 Gru 2006, 22:17    Temat postu:
Też słuchałem - z książki McKenny - pięknę wykonanie, tylko że jakoś słabo zapada w podświadomość. Którą sugestię masz w ogóle na myśli?

Hmm, a coś po polsku?

PostWysłany: 04 Gru 2006, 23:17    Temat postu:
Coś o nauce było z negacją ... nie pamiętam dokładnie.
Osobiście na razie korzystam z zagranicznych materiałów po angielsku, bo IMO w Polsce nie ma jeszcze odpowiedniej jakości nagrań.