Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Pierwsze zetknięcie z NLP

Forum Strona Główna » Ogólnie o NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek.pl

PostWysłany: 21 Lis 2006, 09:03    Temat postu: Pierwsze zetknięcie z NLP
Jak i kiedy po raz pierwszy zetknęliście się z NLP? Twisted Evil

Ze mną było tak, że pewnego pięknego, zimowego wieczoru, jakiś rok temu, podczas pobytu na gronie, zauważyłem u jednej osoby ciekawe brzmiące grono tematyczne - "NLP i techniki manipulacji". Kliknąłem, poczytałem, potem wikipedia.... i się zaczęło Wink

Przy czym już wcześniej interesowałem się ogólnie psychologią.

PostWysłany: 21 Lis 2006, 17:23    Temat postu:
U mnie było podobnie, przed poznaniem neurolingwistyki zawsze interesowało mnie to, jak myślimy, motywujemy sie i działamy. Przygoda rozpoczęła się na dobre, gdy wpisałem w Google'a słówko "hipnoza". Od pierwszych, naiwnych technik, do modelu Miltona, a stąd do NLP Smile

PostWysłany: 22 Lis 2006, 11:56    Temat postu:
W moim przypadku to NLP znalazłem w trakcie googlowania za (para)psychologią. Znalazłem Znane Wszystkim Forum Razz i tak się zaczęło.
Powrót do góry
wrobelsk8

PostWysłany: 22 Lis 2006, 19:02    Temat postu:
hmm... ze mna to troche smieszna sytuacja-wysylajac meila z onetu po wyslaniu kazdego listu pokazuje sie okienko z reklama(nigdy na nie niezwracalem uwagi) ale jakos tak pewnego razu katem oka zauwazylem napis "skuteczne uwodzenie" mowie sobie "a co tam szkodzi jakis tam kasanowa nie jestem to moze sie przyda" wchodze na page adresu nie pamietam ale byla lekcja demo ktora mnie zainteresowala przyblizyla mi co to NLP ale tak minimalnie, za reszte lekcji trzeba byl0o zaplacic-gupi nie jestem nie bede placil za takie rzeczy, na stepnie wikipedia(dowiedzialem sie szerzej co to jest to cale ENELPE).Pozniej google ktore poszerzyly moja wiedze ogulna o NLP.Przypadkowo znalazlem adres NLPcommunity...a w miedzy czsie wygooglalem ze istnieje cos takiego jak "Powerful seduction"bylo to na allergo dosc drogie(pomyslalem-nastepny szit zeby wyciagnac kase od biednych zdesperowanych ludzi), Gdy nagle pojawila mi sie w glowie mysl "to moze byc na torrentach skoro PS to program(no i bylo, ssalem)przeczytalem(fajna rzecz polecam:)).W czasie gdy studiowalem i praktykowalem PS na NLPcommunity nie bylo zupelnie nic lecz regularnie odwiedzalem strone z nadzieja ze cos znajde co sie moze przydac, teraz staram sie stosowac NLP ogulnie w zyciu(od czasu tego meila na onecie omje dtoychczasowe zycie zmienilo sie o 180 stopni stosuje techinki do wszystkiego(dziewczyny sorry, ale na was tez czasem) nie zawsze skutkuja ale to szczegol). no to by bylo na tyle, Oł dzizes ale sie rozpisalem XD
Powrót do góry
Inspired

PostWysłany: 22 Lis 2006, 22:16    Temat postu:
Ta lekcja demo to po prostu reklama, a treść... no cóż Rolling Eyes , zapewniam Cię, że prawdziwe NLP wygląda zupełnie inaczej. Najlepszą zachętę stanowią umiejętności, rzetelna wiedza oraz wyjątkowość.

W całej Sieci mamy generalnie dwa typy stron zajmujących się neurolingwistycznym programowaniem, te nastawione wyłącznie na zysk często stosują proste, wręcz budzące śmiech techniki. Drugi rodzaj to serwisy takie jak, moje ukochane, NLP Weekly czy chociażby Paul McKenna.com i chciałbym, aby po wypowiedzeniu słówka "NLP" ludzie kojarzyli je z pomocnym w życiu zestawem narzędzi, a nie zadufanymi w sobie osobami, które usilnie próbują omotać niezaznajomionych z tematem.

Otrzymałeś cenną informację zwrotną - nasz serwis jest najlepszy i inne pozostają w tyle Wink Wink

PostWysłany: 26 Lis 2006, 19:35    Temat postu:
Ja dopiero zaczynam swoj kontakt z NLP. Pierwszy raz o tym uslyszlalem od kumpla we wrzesniu, gdy robilem z nim browarek. Cholernie mnie to zaintrygowalo, zauwazylem ze moze to miec sens i zaczalem googlowac (tak miedzy innymi trafilem tu).
Powrót do góry
Samael

PostWysłany: 08 Gru 2006, 12:59    Temat postu:
Odkąd pierwsyz raz zobaczyłem program Derrena Browna. Zafascynowało mnie to niesamowicie Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1