Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy


Pokochaj Siebie :)

 Forum Strona Główna » Rozwiązania, których szukasz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BlackCat7Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 1

PostWysłany: 27 Lip 2007, 23:08    Temat postu: Pokochaj Siebie :)
Pokochaj Siebie!
Czyli jak pozbyć się niepewności i w pełni cieszyć się sobą!

Anka ma 42 lata. Do niedawna wierzyła innym w sprawach związanych ze swoim wyglądem. Patrząc w lustro tworzyła przykre halucynacje – że jest gruba, brzydka i wygląda staro.
Była przekonana, że zwróci uwagę mężczyzn dopiero, gdy nałoży na siebie grubą warstwę makijażu i ubrań, polecanych w „Glamour”. W towarzystwie była spięta i zdenerwowana – a porównując siebie do innych kobiet zawsze widziała siebie gorzej...

Jeżeli zależy Ci na własnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu, jeżeli chcesz dołączyć do ludzi, którzy sami kreują swoją (i nie tylko) opinię o sobie, odpowiedz sobie na 3 pytania:

1. Czy chcesz nauczyć się tego, jak szanować i akceptować siebie, jak czuć się ze sobą dobrze?
2. Czy chcesz poznać i wykorzystać w praktyce zdrowe i przynoszące cudowne emocje przekonania, które pozwolą Ci lepiej spojrzeć na Siebie i Świat?
3. Czy chcesz nauczyć się szybko rozwiązywać wewnętrzne konflikty i stać się bardziej pewną siebie osobą?

Maciek miał chore oczy. Od dziecka nosił okulary –9. Dzieciaki śmiały się, że to denka od butelek, a Maciek, zamiast samokontroli emocjonalnej i skutecznej komunikacji, uczył się o stułbii modrej. Gdy Maciek dorósł i poddał się specjalnemu zabiegowi, wyleczył oczy. Nie wiedział jednak dlaczego strach i lęk przed ludźmi pozostał mu nadal. Nadal przeszkadzał i podkładał nogę przy każdej próbie pójścia naprzód...

Jeśli:

1. Chcesz pozbyć się niepotrzebnego stresu, natłoku myśli przed snem i / lub konfliktów wewnętrznych,
2. Zależy Ci na tym, żeby czuć się dobrze i z każdym dniem lepiej, a dzięki temu bez przerwy osiągać zdrowie i lepsze związki z innymi,
3. Chcesz naturalnie i bez wysiłku przyciągać zainteresowanie płci przeciwnej,

Zainwestuj w Siebie.

Marcin był w liceum klasowym „alfą”. Nie uczył się, wolał chodzić na siłownię i z dziewczynami do kina. I nie tylko do kina... Kolegom zabierał kieszonkowe, jego ulubioną zabawą było wymyślanie piosenek „hip-hopowych” o nauczycielach. Kilka lat później okazało się, że idąc na studium, Marcin zmienił się całkowicie. Spochmurniał, zaczął tracić na wadze, przestał odzywać się do znajomych... Okazało się, że swoje poczucie własnej wartości budował na tym, jak reagowali na niego inni. A w studium okazało się, że przecież niczym specjalnym się nie wyróżnia...

„Pokochaj Siebie.” to szkolenie, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła wyobraźni i inaczej spojrzeć na swoje życie. To czas Twojej własnej celebracji swojej osoby – cieszenia się nią tak, jak robią to dzieci. Ze szczerym uśmiechem na twarzy.

To, czego potrzebowała Anka, to wewnętrzny autorytet i wiara w to, że od niej zależy to, jakie zdanie o sobie ma ona sama i jej znajomi. Powiedziała potem, że czuje się o 15 lat młodsza.

To, co pomogło Maćkowi to głębokie i pełne wybaczenie sobie i innym z przeszłości. Teraz jest redaktorem TV i mówi, że kocha ludzi.

Marcin? Twierdził, że nie potrzebuje miłości, tylko wewnętrznej siły. Nauczył się w końcu, że to właśnie miłość, szacunek, akceptacja i umiejętność doceniania Siebie tworzy najbardziej stabilną z odmian tej wewnętrznej Siły i pewności Siebie.

Podczas szkolenia dowiesz się:
- jak komunikować się ze sobą i z innymi w sposób asertywny i spójny,
- jak zmieniać swój wizerunek i jak zwiększyć poczucie własnej wartości,
- jak przyjmować pochwały i komplementy – od Innych i od Siebie,

„Masz w sobie Tyle Miłości, że nawet gdybyś dawał ją każdemu człowiekowi na Świecie od momentu swoich urodzin, zawsze zostanie dla Ciebie cały jej ocean”.
Michał Jankowiak

Dzięki „Pokochaj Siebie.” zyskasz:
- większą Wolność od mody, sugestii reklamowych, zbyt dużych zakupów,
- Spokój i Bezpieczeństwo tego, że zawsze będziesz mieć w sobie oparcie,
- Radość i Szczęście z bycia Sobą.

Jeśli już chcesz zapewnić sobie udział w szkoleniu – zarezerwuj go.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie – zadaj je nam.
Z przyjemnością odpiszemy.

I przede wszystkim – już dziś, teraz, w tym momencie, zacznij pracę nad tym, by Twoje jutro było bardziej kolorowe, jasne, wyraźne i bliskie. Zacznij się dobrze bawić i cieszyć życiem bez powodu – po prostu, bo jesteś, bo zasługujesz.

*Uwaga - jeśli zapiszesz się na szkolenie "Pokochaj Siebie!" na min. tydzień przed jego rozpoczęciem, otrzymasz 250 zł zniżkę na dodatkowe szkolenie - "Exclusive".

Witaj Smile

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, NLP i hipnoza zapraszam serdecznie na szkolenia i spotkania warszawskiego klubu "Rozwoju i Hipnozy"

Chcesz pozbyć się lęków fobii i innych ograniczeń?

Jesteś gotowy na podjęcie nowych wyzwań i świetną zabawę?

Po więcej informacji zapraszam http://www.michaljankowiak.pl/szkolenia/eventy
Pozdrawiam
Michał
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1