Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy


Przygoda z metaforą - Kacper Korzeniewski - Katowice

 Forum Strona Główna » Szkolenia NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IPRI



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 2

PostWysłany: 29 Sty 2008, 20:54    Temat postu: Przygoda z metaforą - Kacper Korzeniewski - Katowice
Przygoda z metaforą - wejdź w bajkowy świat!

Pamiętam jedną z rozmów z moim przyjacielem, gdzie dyskutowaliśmy o tym jaka jest różnica między rozwiązywaniem problemów a dopiero w następstwie szukaniu przyczyn - zamiast pytać dlaczego tak się stało, a dopiero znalazłszy odpowiedź, rozwiązać problem.

Wyobraź sobie wielki, ogromny las. Gdzie drzewa rosną naprawdę wysoko, gdzie słońce ogrzewa polany, na których leśne zwierzaki spędzają całą masę czasu wylegując się i delektując wspaniałym ciepłem. Gdzie słyszysz śpiew ptaków, zawodzenie wilków czy porykiwanie jeleni. Gdzie, gdy wsłuchasz się naprawdę dobrze, usłyszysz szmer strumyka, który uspokaja Cię jeszcze bardziej. Gdzie, gdy wpatrzysz się jeszcze lepiej, dostrzeżesz rosnące źdźbła trawy i leśne owoce.

W którymś momencie tej sielanki dostrzegasz płomienie, które z ogromną prędkością, trzaskiem płonących gałęzi i przerażającą czerwienią ognia zbliżają się do Ciebie. Co robisz? Czy zastanawiasz się wtedy skąd wzięły się płomienie, czy uciekasz czym prędzej i szukasz możliwości by je od razu ugasić?

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest ugasić ogień, a następnie znaleźć jego przyczynę, by już nigdy coś podobnego się nie przytrafiło.
W ten sposób ja zrozumiałem, że szukanie przyczyn może być dobre, ale tylko wtedy, gdy już problem jest rozwiązany. Bo nie chciałbyś za pewne spłonąć żywcem, a następnie już z perspektywy innego świata zastanawiać się, jak mogło do tego dojść?

To niezwykłe i głębokie szkolenie wskaże Ci drogę, po której zaczniesz z ogromną prędkością wspinać się, bo w oddali dostrzeżesz piękno tego wszystkiego, co czeka Cię, gdy zaczniesz się rozwijać w najlepszym dla siebie kierunku.

Wespniesz się po drabinie swoich możliwości naprawdę wysoko, by następnie spojrzeć w dół i zobaczyć to wszystko co udało Ci się osiągnąć, oraz zadać sobie pytanie Jak dużo jeszcze mnie czeka?

Dla kogo jest to szkolenie? Dla każdego kto pracuje z ludźmi - dla nauczycieli, rodziców, wychowawców, pedagogów, psychologów, coachów i terapeutów - dla handlowców i marketingowców, dla każdego kto chce poznać tajemniczy świat metafor.

Czego Cię nauczymy na tym szkoleniu?

* Poznasz narzędzia i techniki, dzięki którym w prosty i łatwy sposób dowolne przekonanie, dowolną wypowiedź ubierzesz w cudowną, bajeczną metaforę, przez co lepiej ją przyswoisz;

* Nauczysz się zmieniasz przekonania swoich bliskich za pomocą metafor i historii;

* Wejdziesz w świat, gdzie rządzą emocje i cudowne przeżycia, a zapomnisz o racjonalizacji i logice;

* Ubierzesz w metaforę swoje życiowe plany.

Zanim jeszcze podejmiesz decyzję o zapisie się na szkolenie, dokończ zdanie i już teraz wejdź w cudowny świat metafor.

To szkolenie będzie dla mnie jak… dokończ mądrze tą metaforę Smile

Inwestycja: 170zł do 13 lutego, potem 250 zł
Gdzie: Katowice, hotel lub sala konferencyjna zostanie podana na tydzień przed szkoleniem
Kiedy: piękna niedziela 24 lutego

Ile trwa: od 10:00 do 18:00 z jedną dłuższą przerwą obiadową i kilkoma krótszymi (Jeśli będziesz chciał i miał taką potrzebę, będziemy przedłużać, byś nauczył się jeszcze więcej i był w 200% zadowolony z tego szkolenia).

Kto prowadzi: Kacper Korzeniewski, Błażej Sarzalski
Zapisy: www.creative-solutions.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1