Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy


SEKRET ODZYSKANIA TWOJEJ MOTYWACJI

 Forum Strona Główna » Szkolenia NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur KrólDołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: 22 Sty 2009, 17:34    Temat postu: SEKRET ODZYSKANIA TWOJEJ MOTYWACJI
SEKRET ODZYSKANIA TWOJEJ MOTYWACJI
Prowadzi: Emma James,
dwukrotna Mistrzyni Świata, trener NLP, coach sportu

Warszawa, 26 luty 2009
Więcej informacji: www.changemasters.pl


Wielu ludzi odkrywa w swoim życiu, że motywacja do osiągania tego co naprawdę chcemy, gdzieś zniknęła. Pasja i moc potrzebne do dokonania niezbędnych zmian zostają pokonane przez codzienną rutynę, a wyzwania, które czekają na nas w życiu osobistym, zawodowym i dbaniu o nasze zdrowie, zaczynają zdawać się trudne do pokonania i nadmiernie obciążające.

Tak więc, w oparciu o własne doświadczenie, wyszkolenie oraz długą pracę z klientami, Emma James – dwukrotna Mistrzyni Świata w trójboju siłowym, coach sportowców i trenerka nlp - zdołała skoncentrować w jednodniowym szkoleniu materiały, dzięki którym uzyskasz podstawowy wgląd w naturę motywacji i poznasz czynniki, strategie i techniki, które pozwolą Ci wziąć swoją motywację we własne ręce i używać jej tak jak tego chcesz!

Nasze priorytety zdają się zmieniać wraz z upływem czasu w taki sposób, że niekiedy nawet nasze własne cele i to co jest dla nas ważne, zaczynają tracić na wartości. Ten warsztat nauczy Cię jak odzyskać swoją pasję i napęd, swoją zdolność do poświęcenia się temu, czemu chcesz się poświęcić i umieścić CIEBIE z powrotem za kierownicą Twojego życia!

Po co przyjść na to szkolenie?
Jest wiele powodów, dla których tracimy motywację. W jednej chwili pędzimy w kierunku naszych marzeń, po czym nagle budzimy się i stwierdzamy, że straciliśmy już tyle czasu, a my wciąż nie zrealizowaliśmy naszego potencjału. Może mamy pewne projekty lub cele i aspiracje, które wiemy, że moglibyśmy zrealizować, ale jakoś nie jesteśmy w stanie się do tego zabrać.

Być może rozpoznajesz siebie w którejś z tych sytuacji:
- Czy czujesz się, jakby Twoje życie stanęło w miejscu i po prostu nie sposób go poruszyć?
- Czy wydaje Ci się, że nie możesz rozróżnić między tym, czego NAPRAWDĘ pragniesz robić i tym co POWINIENEŚ robić?
- Czy czujesz się tak, jakby coś Cię powstrzymywało przed osiągnięciem sukcesu, ale nie jesteś w stanie powiedzieć o co dokładnie chodzi?
- Czy straciłeś pewność siebie, albo obawiasz się porażki?

Jeśli tak – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Wejdź na www.changemasters.pl i zarejestruj się

Więc, co da Ci to szkolenie?
- Zrozumiesz i zaczniesz rozpoznawać stany umysłu, które mogą wpływać na Twoją motywację
- Techniki, które możesz samemu zastosować do usunięcia blokad mentalnych
- Metody, które możesz wykorzystać do uzyskania pobudzającej
motywacji na zawołanie, kiedy tylko tego potrzebujesz
- Metody autohipnozy, które możesz wykorzystać aby uzyskać pełną koncentrację na zdobyciu tego, czego naprawdę pragniesz
- Będziesz pracował w grupie nad zdobyciem pewności siebie i wiary w siebie
- Odkryjesz swoją własną odpowiedź na pytanie „czego NAPRAWDĘ pragniesz”, dzięki czemu pozbędziesz się nadmiaru wyborów zaburzających Twoją koncentrację na celu
- Odzyskasz swoją pasję do osiągnięcia celów
- Zrozumiesz jak postępować, kiedy doświadczasz tego stanu, dzięki oryginalnym technologiom nauczanym wyłącznie przez Emmę James
- Uzyskasz jasność co do kierunku, w którym chcesz iść
- Pozbędziesz się ograniczających decyzji co do Twoich zdolności do osiągania celów
- Dostaniesz skrypt ze wszystkimi powyższymi technikami, żebyś mógł je ze sobą zabrać i używać kiedy i jak chcesz
- A wszystko to w bezpiecznym środowisku, w którym będziesz mógł podzielić się swoimi doświadczeniami i potrzebami.

Wszystko to jednego dnia?
Dokładnie tak. Jest to możliwe dzięki temu, że kiedy te stany zostaną wyjaśnione i kiedy zrozumiesz co Cię motywuje i jak to wywołać, wtedy osiągnięcie tego jest proste. Potrzebujesz po prostu technik, dzięki którym będziesz w stanie uzyskać ten efekt u siebie – i właśnie to dostaniesz.

Kto poprowadzi szkolenie?
Emma James jest doświadczonym coachem sportowym i terapeutką, specjalizującą się w zaburzeniach odżywiania i uzależnieniu od jedzenia, oraz dwukrotną mistrzynią świata, 13-krotną mistrzynią Europy oraz 17-krotną mistrzynią Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym i wciąż reprezentuje Wielką Brytanię w tym sporcie. Jest również obecną rekordzistką świata w trójboju siłowym.

Za ile?

Cena do 31 stycznia: 500zł.
Cena po 31 stycznia: 600zł.

DODATKOWO!

Kupując razem Sekret Odzyskania Twojej Motywacji i Dietę Buntownika do 31 stycznia płacisz tylko 900 zł, (oszczędność 100zł).
Kupując razem Sekret Odzyskania Twojej Motywacji i Dietę Buntownika po 31 stycznia płacisz tylko 1100 zł, (oszczędność 100zł).

Kupując cały Pakiet Szkoleń Emmy James, a więc Sekret Odzyskania Twojej Motywacji, Dietę Buntownika oraz Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe płacisz tylko 2000 zł (po 31 stycznia 2370 zł)!

Zapisz się teraz: www.changemasters.pl

UWAGA! Ilość miejsc na szkoleniach ChangeMasters jest ściśle ograniczona, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i korzyści z udziału w szkoleniu. Dlatego w każdym szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 25 uczestników. O rezerwacji miejsca decyduje
kolejność wpłaty.

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim, z konsekutywnym tłumaczeniem na język polski.
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1