Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Socjolingwistyka a NLP - praca licencjacka

Forum Strona Główna » Ogólnie o NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
rafal_pikul

Doł±czył: 27 Lis 2006
Sk±d: Nysa

PostWysłany: 27 Lis 2006, 02:05    Temat postu: Socjolingwistyka a NLP - praca licencjacka
Witam

Mam na imę Rafał. Jestem studentem trzeciego roku filologii angielskiej. Stoje przed wyborem tematu pracy licencjackiej. Mam do Ciebie pro¶bę, pytanie.

„Dziedzina” z której będe pisał t± prace to socjolingwistyka. Oto zagadnienia, z których mam wybrać swój temat :

1. Standard language; non-standard language,
2. Accents and dialects,
3. Regional dialects of English
4. Monolingual and bilingual people, countries, regions, etc.,
5. Language planning,
6. Pidgin and Creole,
7. Social Dialects (social factors affecting language use),
8. Stylistic Variation
9. Linguistic Relativity

Chciałbym moj± pracę poł±czyć w jaki¶ sposób z szeroko rozuminym NLP. Zastanawiam się tylko jak. Je¶li masz jaki¶ pomysł będe wdzięczny za rady. Warunkiem jest trzymanie sie „działów” (zagadnień), które podałem wyżej.

Pytanie kieruje głównie do lingwistów, socjolingwistów i filologów, jednakże bardzo chętnie wysłucham opinii wszystkich zaintersowanych w jakikolwiek sposób wyżej wymienionymi tematami.

Życzę Ci dużo u¶miechu

Doł±czył: 11 Lut 2009

PostWysłany: 11 Lut 2009, 12:13    Temat postu:
hej jestem an 1 roku filologi i na semestr mam napisac prace na jezykoznawstwo i wybralam temat socjolingwistyka moze przeslal bys mi na maila jakies informacje o tym i zrodlo autor itd skad sa bede barzdo wdzieczna moj mail sweetblondiXD@interia.eu
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1