Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

Teksty modlitw i pieśni religijnych

Forum Strona Główna » Chat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rose

PostWysłany: 12 Lut 2007, 18:23    Temat postu: Teksty modlitw i pieśni religijnych
Zawsze mnie fascynowały teksty pieśni religijnych i modlitwy w rodzaju "od wieków nie słyszano,by kto się do Ciebie ucieka" ten pomoc niechybnie dostanie, A wielowiekowe doświadczenie pokazuje, że wielu się ucieka i niczego nie otrzymuje.
Z kolei popularność takich tekstów, niesłabnąca z upływem wieków pokazuje, że widać czemuś służą.
I teraz już wiem, że służa autohipnozie.
Powrót do góry
borg

PostWysłany: 21 Kwi 2007, 09:22    Temat postu: Re: Teksty modlitw i pieśni religijnych
rose napisał:
Zawsze mnie fascynowały teksty pieśni religijnych i modlitwy w rodzaju "od wieków nie słyszano,by kto się do Ciebie ucieka" ten pomoc niechybnie dostanie, A wielowiekowe doświadczenie pokazuje, że wielu się ucieka i niczego nie otrzymuje.
Z kolei popularność takich tekstów, niesłabnąca z upływem wieków pokazuje, że widać czemuś służą.
I teraz już wiem, że służa autohipnozie.

wyrazanie wlasnych pogladow to tez autohipnoza.....a bycie soba to totalna hipnoza
Powrót do góry
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Strona 1 z 1