Forum Strona Główna | Zaloguj | Rejestracja | Profil | Użytkownicy | FAQ | Szukaj | Grupy

ZOSTAŃ PRAKTYKIEM NLP

Forum Strona Główna » Szkolenia NLP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika Kamińska

PostWysłany: 10 Maj 2010, 12:50    Temat postu: ZOSTAŃ PRAKTYKIEM NLP
O NLP mówi się często, że to wyrafinowane strategie badania reguł, jakimi kierują się ludzie wybitni, odnoszący sukcesy w różnych dziedzinach i uczenie ich innych. Twórcy i trenerzy NLP używają sformułowań „ sztuka” i że "NLP to wszystko co działa". Każdy kto choć na moment zetknął się z NLP już wie, jak bardzo skuteczne i użyteczne mogą być oferowane narzędzia. Tym bardziej z ogromną przyjemnością zapraszam do uczestnictwa w programie PRAKTYK NLP.

Rekomenduję ten program wszystkim tym, którzy pragną wzbogacić jakość swojego życia, wzmocnić skuteczność działania a także lepiej rozumieć innych.
Zapraszam do niezwykłego odkrywania nowych możliwości, dających szansę na świadome i efektywne kształtowanie pożądanych rezultatów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Podczas szkolenia każdy z uczestników będzie miał okazję poznać metody NLP i skorzystać z nich w najbardziej odpowiedni dla siebie sposób, aby wypracować własne, twórcze metody na podnoszenie swojej skuteczności, a także osiągać satysfakcję z podejmowanych działań i osiąganych rezultatów.

W treningu Praktyk NLP zawarte są zagadnienia będące przedmiotem wielu szkoleń z zakresu skutecznej komunikacji, asertywności, zarządzania przez cele, zarządzania sobą w czasie, inteligencji emocjonalnej, kierowania innymi czy negocjacji....

7 sesji treningu uwieńczonego zdobyciem certyfikatu jest przepustką do osiągnięcia mistrzostwa w budowaniu osobistej skuteczności i efektywności działania. To rozwój umiejętności współpracy z innymi i samym sobą. To lepsze poznanie siebie będącego kluczem do poznawania świata innych ludzi.
XXI wiek to w równym stopniu czas rozkwitu nowych technologii jak też wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw posiadających wykwalifikowane i zmotywowane Kadry Pracowników. Posiadanie kompetencji oznacza dziś bardziej dysponowanie umiejętnościami interpersonalnymi niż fachowymi. Mówi się, że tych ostatnich łatwiej się nauczyć...

Jakie osiągniesz korzyści z bycia Praktykiem NLP:
• posiądziesz niezwykle skuteczne umiejętności komunikowania się, dzięki czemu jakość Twoich relacji z ludźmi wzrośnie,
• odkryjesz sposób, w jaki możesz określać i osiągać życiowe cele,
• nauczysz się doskonalić swój umysł, dzięki czemu będziesz kontrolował swoje życie zamiast być zdanym na przypadek,
• będziesz miał wysoce efektywny zestaw narzędzi do radzenia sobie ze stresem,
• będziesz odczuwał więcej wewnętrznego spokoju i radości oraz innych pozytywnych emocji, ponieważ nauczysz się szybko przechodzić od negatywnych, ograniczających stanów emocjonalnych do pozytywnych-wspierających,
• będziesz wiedział jak przekraczać osobiste trudności, które w przeszłości powstrzymywały Cię przed robieniem tego, co dla Ciebie ważne,
• będziesz w stanie dzielić się tymi umiejętnościami ze swoją rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami,
• będziesz potrafił bardziej efektywnie wpływać na innych,
• będziesz doskonalił umiejętności służące zwiększaniu efektywności w obliczu czekających zmian,
• staniesz się znacznie bardziej efektywnym uczniem, co pozwoli Ci rozwijać swoją karierę zawodową,
• będziesz lepiej wyposażony w umiejętności negocjowania oraz prowadzenia i uczestniczenia w spotkaniach,
• dzięki zrozumieniu istoty modelowania będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności w każdej dziedzinie.

Czy zadałeś sobie kiedyś pytania: „Jakie są moje możliwości, jak mogę je wykorzystać, co mogę dzięki sobie osiągnąć, jak mogę mieć to, czego chcę i jak mogę kształtować swoje życie tak, by przynosiło mi satysfakcję?”

Terminy zajęć:
24 - 26 września 2010 – 1 sesja
22 - 24 października 2010 – 2 sesja
19 - 21 listopada 2010 – 3 sesja
10 - 12 grudnia 2010 – 4 sesja
14 - 16 stycznia 2011 - 5 sesja
11 - 13 lutego 2011 - 6 sesja
04 – 06 marca 2011 – 7 sesja - trening certyfikujący

Więcej informacji na: www.persona.biz.pl

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Monika Kamińska
Powrót do góry